Liss

 
hotel rating stars

Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi

Hotel Liss ndodhet në qender te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërsa dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me TV satelitor. Recepsioni eshte ne sherbim 24 ore. Bari ofron një shumëllojshmëri pijesh vendase dhe ndërkombëtare. Çdo dhomë ka minibar, tavolinë dhe banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Lavanderia dhe hekurosja janë në dispozicion sipas kërkesës. Lumi Drin është vetëm 100 metra nga Hotel Liss. Varri i Skënderbeut është 200 m larg. Kalaja e Lezhes është 1.5 km larg, kurse plazhi Shengjinit eshte 7,5 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

If the reservation is cancelled/amended at least 24 hours, prior to the arrival date, then a full refund will be given minus the refund transaction charges. If the reservation is cancelled/amended less than 24 hours, prior to the arrival date, then a penalty equivalent to the charge of 1 night total accommodation will apply.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 15 Euro per person