Adma

 
hotel rating stars

Sh72, Km 3 i rruges Lushnje-Fier, Lushnje, Shqiperi

Hotel Adma gjendet ne rrugen Lushnje-Fier. Hotel Adma eshte nje nag hotelet me te mira ne Lushnje ju do te gjeni restorant, bar, fast-food etj. Per nje ushqim te kendshem pas nje rruge te gjate hotel Adma ju ofron nje akomodim te rehatshem me ajer te kondicionuar, TV, linje interneti etj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Fëmija i parë 0-4,99 vjeç është pa pagesë