Eldon Park

 
hotel rating stars

Kryqezimi Rr. Lushnje/Berat, Lushnje, Shqiperi

Hotel Eldon ze nje siperfaqe prej 10 000 m2 dhe ndodhet ne nje kryqezim shume te rendesishem qe lidh tre qytete: Fier, Lushnje dhe Berat. Kompleksi ofron: nje restorant, bar, piceri, prodhime zgare, kend lojerash per femije por edhe sherbime te tjera si pishine, fushe futbolli, fushe tenisi, palestra force, sauna, etj. Ka nje kapacitet shume komod prej 50 shtreterish. Standartet cilesore te hotelit do t'ju bejne te ndiheni si ne shtepine tuaj. Dhomat janë të dekoruara me finese e shije dhe jane te pajisura me televizor dhe kondicioner.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Qender fitnesi
 • Sherbim lavanderie
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Televizor satelitor
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00