Permeti

 
hotel rating stars

Qender,(Ish hotel Turizmi),Permet Shqiperi

Hotel Permeti ndodhet ne qender te qytetit, i rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushtet bashkekohore. Nje ambient i paster dhe i kendshem e kjo eshte nje nga disa cilesite e mira te ketij hoteli. Ky eshte nje hotel i qete, familjar me nje tradite relativisht te gjate ne sherbimin e hotelerise. Sherbimi ndaj klientit dhe mikpritja jane ne qender te vemendjes per drejtuesit te hotelit.
Ky hotel familjar disponon dhoma teke dhe dopio.
Hoteli ka nje bar te pajisur me pije te larmishme alkoolike dhe jo-alkolike. Hoteli zoteron  gjithashtu dhe nje parking per te siguruar automjetin.
Cdo dhome eshte e pajisur me banjo, dush, ajer  te kondicionuar dhe televizor.

Shkelqyeshem, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

Politika per largim te vone (late checkout): deri ne oren 16:00 paguhet 50 % e vleres se dhomes ; pas ores 16 :00 paguhet nata e plote.