Ramizi

 
hotel rating stars

Lagja Mejden, Permet, Shqiperi

Hotel Ramizi gjendet në Përmet. Restoranti ofron Wi-Fi. Çdo dhomë eshte e pajisur me TV satelitor, ajer te kondicionuar, ballkon, frigorifer, banjo private me dush. Ju mund të shijoni pamje të qytetit nga dhoma e hotelit. Në hotel do te gjeni recepsion 24-orë, një kopesht dhe një bar. Gjithashtu do te gjeni, një sallë pritjeje të përbashkët dhe vend per ruajtjen e valixheve. Hoteli ofron parkim falas.

Shume Mire, 3.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

During the low season (01/01-31/05 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06-31/08) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 11:00

Checkout: 12:00

  Femijet deri ne moshen 5 vjec akomodohen falas.