Korabi

 
hotel rating stars

Rr. Rahim Gjika, Nr. 17, Peshkopi, Shqiperi

Hotel Korabi ne Peshkopi eshte ish-Turizmi i vjeter i qytetit dhe ndodhet ne qender te qytetit. Hotel Korabi ofron nje bar dhe nje restorant tradicional. Recepsioni eshte 24-ore ne shërbim te klientëve. Dhomat jane te kompletuara me TV, ajer te kondicionuar, ballkone, banje me dush etj. Banjot Termale (Llixhat) ndodhen rreth 1 km nga hoteli.

Shume Mire, 3.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low (01/01- 30/04 & 01/09- 31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/05 – 31/08) reservations cancelled at least 5 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet mbi 12 vjec konsiderohen te rritur.