INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Shqiperi» Peshkopi»Hotele ne Peshkopi» Hotel Piazza Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


This Hotel requires a prior confirmation. We normally respond within one hour but in some cases it may take up to 48 hours.
Hotel Piazza hotel stars expand
Bulevardi Elez Isufi, 8301, Peshkopi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 5.0/5.0 - Shkelqyeshem (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes: Kerkohet Konfirmim hotel availability
hotel piazza peshkopi front view
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Hotel, Peshkopi, Shqiperi
Hotel Piazza gjendet në qendër të Peshkopisë. Hoteli ofron parkim dhe linje interneti Wi-Fi falas, recepsion 24 orë, bar dhe restorant à-la-carte. Dhomat jane te pajisura me: TV të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe ballkon. Hoteli ka dhe nje bar ne kopesht, ndërsa hekurosja dhe shërbimi i lavanderise janë në dispozicion me një kosto shtesë. Burimet e ujerave termale (Llixhat) jane vetem 1 km larg. Parku Kombëtar i Lures ndodhet 30 km larg.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
Kasaforte ne recepsion
Shkembim valute
Kopsht
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizion
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Pajisje tualeti personale
Sporte & Aktivitete
Kend lojrash per femije


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: