Elite

 
hotel rating stars

Lgj. 1, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi

Hoteli më i ri në qytetin e Pogradecit, Shqipëri me emrin Elite ndodhet në shëtitoren e Pogradecit ku çdo dhomë mbikëqyr liqenin. Hotel Elite është zgjedhja e duhur për vizitorët që janë në kërkim të një kombinimi të hijeshisë, paqes dhe qetësisë, dhe një pozicion i përshtatshëm nga i cili mund të eksplorojnë Pogradecin. Stafi ofron shërbim të vëmendshëm, të personalizuar dhe është gjithmonë në dispozicion për të ofruar ndonjë ndihmë për mysafirët.

Hoteli me 4 yje përmban 33 dhoma me lehtësira dhe funksione të plota, dhe është i rregulluar në tetë kate me ashensor. Në katin e parë është salla e konferencave për evente siç janë takimet e biznesit. Në katin e dytë është restoranti ku shërbehet mëngjesi.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00