Millenium

 
hotel rating stars

Tushemisht, Pogradec, Shqiperi

Millenium është një hotel i ri modern që ndodhet në zonën piktoreske të Tushemishtit buzë liqenit të Ohrit. Kopshti i tij që shtrihet përgjatë liqenit dhe ofron një pamje të mrekullueshme të liqenit dhe te kodrave përreth. Kopshti është plot gjelbërim dhe lule shumëngjyrëshe me nje arome te mrekullueshme. Holli dhe restoranti kanë një dizenjo klasike dhe janë te dekoruara me trëndafila natyrale.

Shume Mire, 3.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00