Relaks Resort

 
hotel rating stars

Lin, Pogradec, Shqiperi

Relaks Resort gjendet në një nga fshatrat më të bukur, te liqenit te Pogradecit. Ky kompleks fantastik ofron një shumëllojshmëri të shërbimeve për një pushim të gjatë ose një fundjavë. Duke qene pranë liqenit hoteli te ofron nje pamje te mrekullueshme. Sherbimi i mire, dhomat me cilësi të lartë, salla e konferencave, parkimi dhe kuzhina tradicionale e bëjne këtë hotel një nder komplekset më te mirë në Shqipëri.

Shkelqyeshem, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Internet Wireless falas
 • Sherbim lavanderie
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Ballkon
 • Banje me dush
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00