Internacional

 
hotel rating stars

Qender, Fushe Arrez, Puke, Shqiperi

Hotel Internacional Fushe-Arrez ofron nje restorant, nje pishine te jashtme sezonale dhe nje shesh lojerash per femijet. Linja e internetit dhe parkimi jane falas. Cdo dhome e ketij hoteli ka ajer te kondicionuar, TV me ekran te sheshte, banjo private. Prane struktures do te gjeni recepsion 24 ore, nje kuzhine te perbashket, parukiere, dyqan dhuratash. Hoteli ka edhe nje vend per ski dhe mundeson edhe marrjen me qera te makinave si dhe perdorimin e bicikletave. Kjo zone eshte e njohur per ciklizem dhe ecje.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 11:00

Checkout: 12:00

 Femijet me te rritur se 11.99 vjec paguajne 5 euro per nate