6 Milje

 
hotel rating stars

Rr. Nacionale Sarande-Butrint, Ksamil, Sarande, Shqiperi

Hoteli 6 Milje gjendet ne qender te Ksamilit me pak se 12 km ne jug te Sarandes. Ofron nje pamje te bukur te detit blu. Hoteli eshte ne funksion qe ne korrik te 2011 dhe eshte ndertuar sipas nje stili modern ne harmoni me natyren e krahines se Ksamilit. Hoteli gjendet ne kryqezimin e pare i cili i drejton mysafiret ne secilin dhe ne cdo destinacion te Ksamilit.

Shume Mire, 3.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

During the low season (01/01-31/05) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (01/06-30/06 and 01/09-30/09) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00