Agimi

 
hotel rating stars

Lagjia nr.1, Saranda, Shqiperi

Hotel Agimi ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon të mobiluar dhe TV satelitor LCD, duke përfshirë dhe pishinën luksoze. Një bar dhe, duke shërbyer kuzhinën mesdhetare dhe shqiptare janë vendosur në një tarracë të madhe me pamje nga deti.

Cdo dhomë përmban një minibar, një tavolinë dhe një banjo me dush dhe tharëse flokësh. WiFi falas ofrohet gjithashtu ndërsa parkimi publik falas është në dispozicion në vend. Një dyqan suvenirësh dhe një dyqan ushqimesh janë në dispozicion në hotel. Varka me qera dhe jet-ski mund të organizohet me stafin.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

During the low (01/01-30/04 and 01/11-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (01/05-30/06 and 01/09-31/10) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese: 10 deri ne 15 euro per nate