Demi

 
hotel rating stars

Lagja Nr. 1, Rr: Butrinti, Sarande, Shqiperi

Mirë se vini në Hotel Demi, një hotel i bukur modern, vetem pak hapa nga deti. Demi Hotel është zgjedhja e duhur për turistët që kërkojnë kombinimin e bukurise, qetësise dhe pozicionit strategjik, aty ku plazhet dhe porti takojne detin Jon. Hoteli ka tre kate. Dhomat e gjera janë të mobiliuara në stilin modern dhe te ofrojne nje pamje të shkëlqyer të detit. Shtretërit janë king-size. Hapësira e dhomës është 22 metra katrorë. Të gjitha dhomat janë Jo-Duhan.

Shkelqyeshem, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low season (01/01-31/5-01/10-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the medium season (01/06-19/07 & 26/08-30/09) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (20/07-25/08) reservations cancelled at least 1 week, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 1 week, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): 50% te cmimit te dhomes