Erdano

 
hotel rating stars

Rruga Butrinti 39, 9701 Sarandë, Albania

Mirë se vini në Hotel Erdano, ku te ftuarit do të ndihen si në shtëpi. Hoteli ofron 20 dhoma moderne me standard të lartë. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner, TV me ekran të sheshtë, ballkon i cili ofron nje pamje të bukur të qytetit të Sarandës. Hoteli ndodhet vetëm 300 metra larg nga qendra e qytetit të Sarandës, në rrugën Butrinti ne zonën më popullore për turistët.Në hotel ka 2 restorante: Restoranti në katin e parë është a -la- carte. Restoranti ne Tarracë është buffet. Këtu mysafirët mund të zgjedhin nga më të mirat e menysë se hotelit.Në katin e dytë ka një bar me një pamje të mrekullueshme.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 11:00

Checkout: 21:00