Jaroal

 
hotel rating stars

Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi

Jaroal Hotel ne Sarande, është një hotel familjar qe gjendet pranë detit Jon, përballë ishullit të Korfuzit. Jaroal Hotel ofron një shumëllojshmëri aktivitetesh dhe argëtim për njerëz të të gjitha moshave. Në plazhin e tij privat hotel Jaroal organizon aktivitete sportive, duke u kthyer keshtu ne nje vend të përsosur për pushime familjare. Jaroal ka nje pozicion te favorshëm, gjendet në një distance të shkurtër prej qendrës së qytetit, në shëtitoren e Sarandës, vetëm 20 km larg qytetit antik të Butrintit.

Shkelqyeshem, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Ashensor
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor me pages
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

During the low (01/01-30/04 and 01/10-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (01/05-30/06 and 01/09-30/09) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 20 Euro per person, per nate.