Joni Kompleks

 
hotel rating stars

Saranda, Albania

Hotel Joni Kompleks eshte i vendosur ne qytetin e Sarandes prane detit Jon, nga i cili ka marr edhe emrin, dhe ju ofron nje plazh privat te qete dhe te paster. Ai ofron ofron dhoma me ajër të kondicionuar me ballkon me pamje nga deti, Wi-Fi falas dhe TV me satelit. Ofrohet parking falas si dhe ndodhen prane hotelit stcione autobusësh lokalë qe te cojne drejte plazheve te Sarandës. Çdo dhomë ka një minibar, tharëse flokësh, pantofla, peshqire dhe paisje tualeti falas. Mysafirët mund të pushojnë në bar e hotelit te ndertuar ne një tarracë. Mëngjesi shërbehet në restorantin e hotelit. E vendosur 700 metra nga sheshi kryesor i qytetit, Joni Kompleks Hotel është rreth 1 km nga porti i trageteve dhe stacioni kryesor i autobusëve. Kështjella Lekursi ndodhet vetem 5 km larg, Ishulli i  Ksamilit  është rreth 15 km larg. Qyteti i lashtë i Butrintit dhe Parku Kombëtar i UNESCO-s janë në distancë prej 30 km.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Internet Wireless me pagese
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Cancellation Policy: 2 days before no penalty

Check-In: 21:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese: 10 euro. Politika per largim te vone pas ores 14-18 pm 20 euro shtese.