Kaonia

 
hotel rating stars

Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi

Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët duan të shijojnë detin dhe jetën e gjalle të qytetit gjate pushimeve të tyre. Kaonia është një hotel i këndshëm dhe modern i ndërtuar në vitin 1998. Vendndodhja e hotelit përgjatë bulevardit kryesor të jep mundësinë të bashkohesh me banorët e qytetit në shëtitjen e tyre tradicionale.

Dhomat
Hoteli ka 24 dhoma gjithsej, midis te cilave 12 jane dyshe, 4 jane dopjo, 6 treshe dhe 2 apartamente.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Kaonia Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkelqyeshem, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Mini-Frigorifer (bosh)

During the low season (01/01-30/06& 01/09-31/12)   reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08)    reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00