Mario Royal Resort

 
hotel rating stars

Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi

Mario Royal Resort Hotel, një nga hotelet më të mira në Sarandë është i pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Royal Resort është një hotel i mirë standardi. Të gjitha dhomat ofrojnë pamje nga deti.
Hoteli krenohet me mundësinë për t’iu ofruar klientëve te tij specialitetet e shumëllojshme të kuzhinës tradicionale shqiptare.

Dhomat
Hotel Mario ka 36 dhoma nga te cilat 20 me dy krevate, 8 dopio, 3 treshe dhe 5 katershe.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Aparat per te bere cajin /kafen

During the low season (01/04-30/06 and 01/09-31/10) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 10:00

Politika per krevat shtese: 10 EURO