Piccolino

 
hotel rating stars

Rr.Mitat Hoxha 87, Sarande, Shqiperi

Hotel Piccolino gjendet afer qytetit, perballe detit Jon dhe u ofron mysafireve zgjedhjen e duhur per pushime. Mobilim te thjeshte, ballkone te medhenj me pamje nga deti, linje interneti ne cdo dhome, TV me ekran te sheshte. Kuzhina ofron ushqimin me te mire shqiptar te kombinuar me ate internacional.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika per krevate shtese: 5 Euro per nate