Villa Doka

 
hotel rating stars

Rr:Km 3 Sarande - Butrint, Lagja 1, Sarande, Shqiperi

Villa Doka gjendet në kodër, vetëm 400 metra nga plazhi Mango. Ajo ofron apartamente të thjeshta me të gjitha strukturat e nevojshme që ju duhen te ftuarve për vetë-gatim. Të gjitha dhomat e Villa Dokes kanë pamje nga deti dhe gjithashtu ballkon, kondicioner, TV, WI-FI. Në katin e parë të Villa Dokes gjendet bari, restoranti dhe gjithashtu një parking i sigurte. Qyteti është rreth 2.5 km larg dhe plazhi Mango rreth 400 metra nga hoteli.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese:10 euro extra bed