President

 
hotel rating stars

Plazh, Shengjin, Shqiperi

Hotel President gjendet ne Shengjin, vetem 30 m nga plazhi me rere. Ai ofron linje interneti dhe parkim falas. Restoranti eshte à-la-carte. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, banjo private me dush. Disa dhoma kane ballkone me pamje nga deti. Hoteli ka nje tarrace, bar, nje shesh lojërash per femije. Hoteli eshte 10 km larg lagunes se Kune-Vain, 7 km nga Lezha e cila ka nje keshtjelle dhe nje park arkeologjik me rrenojat e vjetra te Lissus-it.

Shume Mire, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Zyre per makina me qera
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

During the low season (01/01-30/06 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first 2 nights.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00