Rapsodia

 
hotel rating stars

Lagja: Sake, Shengjin,Shqiperi

Eshte nje vend i hapur gjate gjithe vitit dhe ne harmoni me peisazhin qe e rrethon. Sallat jane te mobiluara duke perdorur materiale te vendit dhe punime me dore. Ambjenti dhe guzhina do t’ju kujtoje shije, tinguj dhe melodi qe perziejne kulturen shqiptare me ate te Evropes moderne. Gjate stineve te ngrohta mysafiret mund te ulen e te hane ne mjedise te hapura dhe deti nuk eshte shume larg. Rapsodia eshte e pajisur dhe me dhoma te reja, te gjitha me banjo, TV dhe ballkon. Pozicioni i maleve u jep mundesine turisteve te bejne ekskursione dhe shetitje ne kontakt me natyren.

Shume Mire, 3.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar

During the low (07/01- 14/07 & 16/09- 20/12) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/01- 06/01 & 15/07- 15/09 & 21/12- 31/12) reservations cancelled at least 5 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00