Bicaj

 
hotel rating stars

L. Mar' Lula Rr. Besnik Ceka,Shkoder, Shqiperi

Hotel Bicaj gjendet 3 km larg Keshtjelles se Rozafes, ne qytetin e Shkodres. Mysafiret mund te provojne vaktet ne restorant ose te pine dicka ne barin e hotelit. Parkimi eshte falas prane struktures. Cdo dhome eshte e pajisur me linje interneti, TV me ekran te sheshte, banjo private. Hotel Bicaj ofron edhe akomodim per kafshet. Recepsioni i hotelit eshte 24 ore ne dispozicion. Hoteli te ofron edhe perdorim falas te bicikletave.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 10:00

Checkout: 09:30

politika per krevat shtese: Nese klienti e kerkon ne e ofrojme