Grand Europa

 
hotel rating stars

Sheshi 2 Prilli, Shkoder, Shqiperi

Hotel Grand Europa ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe iu ofron klientëve të tij atmosferën e një hoteli modern. Është vetëm pak minuta larg katedraleve, galerive dhe muzeve. Restoranti prestigjioz “Europa” ofron një kuzhine të shkëlqyer ndërkombëtare dhe tradicionale shqiptare. Hoteli ka gjithashtu salla konferencash të kompletuara me të gjitha pajisjet teknike moderne.

Dhomat
Hoteli ka 50 dhomat të mobiliuara në mënyrë bashkëkohore.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • ATM
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Telefon ne banje
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese : Krevat shtese ne dhome eshte 30 euro per cdo moshe , perfshi edhe femijet