Kompleksi Arifi

 
hotel rating stars

Lagja Liria, Bulevardi Zogu I, Shkoder, Shqiperi

Hotel me nje peisazh te jashtezakonshem, te ofruar nga Liqeni i Shkodres. Pafundesi sherbimesh, sipas standarteve te mikepritjes, 24 ore pa nderprerje. Bar- kafe, brenda dhe jashte ne freskine e tarraces. Kuzhine speciale te gatuar me mjeshteri nga shefi i kuzhines sipas tradites shqiptare duke mos lene pas dore edhe specialitetet italiane. Pas një dite të lodhshme, Hotel Arifi ju ofron të gjithë komoditetin per te cilin keni nevoje, duke ju bërë të ndiheni si në shtëpi. Aty do të gjeni një atmosferë të rehatshme dhe relaksuse, nje staf mikpritës dhe te kualifikuar. Salla e konferencave e Hotel Arifi mund të presë deri në 24 persona dhe gjithashtu mundëson planifikimin e një eventi profesional. Aty ofrohen shërbime dhe mundësi të ndryshme multimediale. Hotel Arifi mendon edhe për fëmijët tuaj. Në sallën e lojerave për fëmijë do të gjeni një sere argëtimesh, lojera dhe aktivitete të ndryshme.

Shkelqyeshem, 4.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) : 10 % e çmimit te dhomës