Natyral Razma Resort

 
hotel rating stars

Razem, Shkoder, Shqiperi

Resort Natyral Razma gjendet ne fshatin piktoresk te Razmes, ne Shkoder, ne veri te Shqiperise. Ndertesa e hotelit eshte prej druri dhe ofron struktura te ndryshme perfshire ketu pishinen e brendshme ne nje lartesi prej 1000 m. Resorti ben qe mysafiret te shijojne pasurine kulturore dhe historike te Alpeve te Shqiperise. Fshati ka nje klime te mire te rekomanduar sidomos per njerezit qe vuajne nga azma dhe nga semundje te tjera pneumonare.


Gold award by Authentic Albania Quality Mark Natyral Razma Resort is honoured Gold Award by Authentic Albania Quality Mark
Albanian spirit award by Authentic Albania Quality Mark Natyral Razma Resort is honoured Albanian Spirit Award by Authentic Albania Quality Mark
Albanian Cuisine award by Authentic Albania Quality Mark Natyral Razma Resort is honoured Albanian Cuisine Award by Authentic Albania Quality Mark

Shume Mire, 4.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Televizion
 • Krevat per femije
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00