Rose Garden

 
hotel rating stars

Rr. Justin Godard, Nr. 18, Shkoder, Shqiperi

Hotel Boutique Rose Garden ndodhet ne pjesen historike te Shkodres, ne nje vile te bukur te restauruar prane Sheshit te Papa Gjon Palit te II dhe eshte pak hapa larg Pedonales, Qendres Historike si dhe atraksioneve te tjera te Shkodres. Oborri i kendshem rreth viles, nje detaj qe bie ne sy ne shtepite tradicionale te Shkodres te famshme per kopshtet sharmante, ofron nje vend te qete per te shijuar kafene dhe vaktet e juaja apo per t'u relaksuar duke lexuar nje liber.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.