Rozafa

 
hotel rating stars

Rruga Teuta, Shkoder, Shqiperi

Hotel Rozafa ndodhet në Shkodër, 2.9 km nga kalaja Rozafa dhe 3.8 km nga Liqeni i Shkodrës. Inteneti dhe parkimi falas janë në dispozicion te klienteve. Çdo dhomë në këtë hotel është pajisur me ajër te kondicionuar dhe me një TV të sheshtë me kanale satelitore. Çdo dhomë përfshin një banjo private, ndërsa sherbimi ekstra përfshin pantofla dhe produkte perkujdesjeje falas. Recepsioni eshte 24 ore ne dispozicion. Klientet mund te shijojne një pije në bar të hotelit dhe ushqime tradicionale në restorant. Aeroporti Nene Tereza eshte 84 km nga Hotel Rozafa.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • ATM
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Aparat per te bere cajin /kafen

For cancellation 24 hours before arrival date, there is no penalty.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Per largim te vone, klientet duhet te paguajne 50% te shumes totale.