Berishta Guest House

 
hotel rating stars

Qender, Theth, Shqiperi

Berishta Guesthouse eshte nje ndertese 200-vjecare qe ofron akomodim ne Theth. Shtepia menaxhohet nga nje familje dhe ofron 5 dhoma me nje total prej 14 shtreterish. Gjithashtu ofron nje kuzhine dhe nje tualet te perbashket me uje te ftohte dhe te ngrohte. Ushqimi i ofruar eshte i prodhuar ne fshatin Theth. Nese mysafiret duan vetem te vizitojne fshatin, nje guide do t’i shoqeroje pa asnje pagese. Vizitat ne Jezerce, Maja e Arapit, Radoine, Valbone, Shtegu i Dhenve, Syri i kalter, Ujevara dhe Shpella e Rratheve jane kundrejt pageses. Shtepia ofron edhe nje fushe te vogel kampingu. Nese jeni i apasionuar pas natyres atehere Berishta Guesthouse eshte vendi me i mire per ju ne Theth.

Shkelqyeshem, 4.2/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Kuzhine tradicionale
  • Recepsion te hapur 24-ore
  • dhome per bagazhet
  • Ture

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 16:00