Polia Guest House

 
hotel rating stars

Theth, Shqiperi

Polia Guesthouse ne Theth eshte nje shtëpi tradicionale prej guri e cila ka 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo. Dy dhoma me 4 krevate, një dhomë me 3 krevate dhe dy dhoma dyshe janë në dispozicion për mysafirët. Dhomat janë të vendosura në katin e parë dhe të dytë dhe ofrojnë nje pamje të bukur nga të gjitha anët e luginës. Ju gjithashtu mund të vendosni tendën tuaj ose kampin në livadhin rreth shtepise. Kampi është FALAS por duhet te kujdeseni për veten tuaj. Në katin e parë gjendet një dhomë e madhe ngrënie ku sherbehet mëngjesi, dreka dhe darka. Gjithashtu, para shtëpisë ka nje vend ku mund te pushoni, të bisedoni.

S'ka Vleresime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Restorant
  • Kuzhine tradicionale
  • Shkembim valute
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Shtreter portativ extra
  • Dhoma ku ndalohet duhani

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politike per femije: nuk ka