Rupa Guest House

 
hotel rating stars

Theth, Shqiperi

Rupa Guesthouse ne Theth ofron nje mikpritje te ngrohtë dhe nje pervoje autentike. Eshte një familje tipike shqiptare e veriut te Shqiperise qe ju mirëpret me kenaqesi në strehezen e tyre të thjeshtë. Pervec mikpritjes, kuzhines tradicionale te zones se Thethit ju do gjeni bukurite naturore te kesaj zone si: ajrin e paster, ujin e kulluar, aromen e luleve dhe madheshtine e bjeshkeve.

Shume Mire, 4.0/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Kuzhine tradicionale
  • Dhome takimi
  • Lejohen kafshet shtepiake
  • Sherbim lavanderie
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Dhoma ku ndalohet duhani
  • Banje me dush

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00