INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Shqiperi» Tirane»Hotele ne Tirane» Hotel Airport tirana Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


This Hotel requires a prior confirmation. We normally respond within one hour but in some cases it may take up to 48 hours.
Hotel Airport Tirana hotel stars expand
Aeroporti Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 4.5/5.0 - Shkelqyeshem (28 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes: Kerkohet Konfirmim hotel availability
hotel airport tirana front view
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Airport Tirana Hotel, Tirane, Shqiperi
Hotel Airport Tirana është një hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetëm pak metra larg Aeroportit “Nënë Tereza”, i cili dhuron një atmosferë madhështore përmes ambienteve shlodhëse e moderne. Të pesëdhjetë dhomat elegante të hotelit do t`ju ofrojnë hapësira të gjera, komode e njëkohësisht të rafinuara. Brenda një salle të mrekullueshme gjendet një restorant prestigjoz, ku shijohet menuja e pasur që ofron guzhina tradicionale shqiptare si edhe ajo e huaj. Ambientet luksoze dhe shërbimi i përkryer do t`i kthejnë vaktet tuaja në çaste shlodhëse dhe të paharrueshme.
Nese klienti jep te dhenat e fluturimit paraprakisht, hoteli ofron falas sherbimin e trasportit te klienteve nga aeroporti ne hotel dhe anasjelltas.
Silver award by Authentic Albania Quality Mark Airport Tirana Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
ATM
Shkembim valute
Dyqan Dhuratash
Trasferte aeroporti falas
Zyre per makina me qera
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Baby siter me pagese
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Internet kabllor falas
Banje me dush
Shtreter portativ extra
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Pajisje tualeti personale
Sporte & Aktivitete
Pishine te hapur
Kend lojrash per femije


POLITIKA E ANULLIMIT
Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te jene te gjitha te rimbursuara. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: