Aurelis

 
hotel rating stars

Autostrada Tirane-Durres, Km 9 perballe Megatek, Tirane, Shqiperi

Hotel Aurelis karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete. Hoteli eshte i pozicionuar ne menyre ideale vetem pak km nga qendra e Tiranes dhe e Durresit. Ai ofron nje perzierje unike te mikpritjes shqiptare dhe te sherbimit miqesor qe e ben hotelin nje zgjedhje te mire per biznes apo per turizem. Hotel Aurelis futet ne hotelet me akomodim luksoz. Hoteli ka nje vendodhje ideale dhe cmime konkuruese si per biznes ashtu edhe per turizem. Vendndodhja e hotelit ben qe ai te jete shume i pershtatshem per biznesmenet te cilet udhetojne shpesh, duke qene se hoteli ndodhet vetem 1 km larg aeroportit te Tiranes. Hoteli ka 23 dhoma te cilat jane pershtatur ne menyre qe te jene sa me relaksuese. Ne restorant do te gjeni kuzhinen tradicionale shqiptare gjithashtu edhe specialitete mesdhetare.

Shume Mire, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout): Deri ne 20:00 paguhet 10 Euro per person ; pas ores 20:00 konsiderohet nate e plote.