Best Western Nov

 
hotel rating stars

Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi

Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte zgjidhja e duhur per cdokend qe deshiron te udhetoje ne Tirane si per takime bisnesi ashtu edhe per turizem. Hoteli Best Western Nov ju mirepret ne nje ambjent elegant dhe te këndshëm. Standarte te larta shërbimi dhe mikpritjeje ofrohen me nje cmim te arsyeshem. Hoteli ka 12 dhoma moderne te dekoruara dhe te pajisura me banjo private, ajer te kondicionuar, minibar, linje interneti, ballkon, sherbim 24 oresh. Gjithashtu hoteli ve ne dispozicion edhe dhoma JO-DUHAN dhe parkim falas per te gjithe klientet.

Shkelqyeshem, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00