Boutique Vila Verde

 
hotel rating stars

Rr. Isa Buletini, Nr. 1, Tirane, Shqiperi

Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ndodhet në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari prezanton 12 dhomat UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm t'i vizitoni. Dhomat janë të pajisura me: ballkon, kondicioner, minibar, televizor 32", internet super te shpejtë, telefon me dalje direkte si edhe tavolinë pune. Në katin perdhes ndodhet Bar-Kafe Vila Verde dhe në katin e fundit të hotelit ndodhet një Lounge-Bar i mrekullueshëm me pamje nga Mali i Dajtit dhe pamje të kryeqytetit. Parkingu eshte falas dhe i mbikqyrur për te gjithe klientët e hotelit. Shërbimi, pastërtia, qetësia dhe komoditeti janë pikësynimi i hotelit.

Shume Mire, 3.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.