Brilant Antik

 
hotel rating stars

Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi

Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, vetëm disa hapa larg nga Parlamenti, hotel Brilant Antik në një periudhë të shkurtër eshte mbajtur si: " Shtepi larg nga shtëpise ". Gjendet vetem disa hapa larg nga qendra te ndryshme tregtare dhe të biznesit, agjencitë qeveritare, zona interesante. Akomodimi ne hotel Brilant Antik është i përshtatshëm dhe praktik. Internet në të gjitha strukturat e hotelit, një tavolinë shkrimi në çdo dhomë, sekretaria ne recepsion e bëjne këtë hotel të përshtatshem për njerëzit e biznesit dhe nevojën e tyre për të punuar dhe për të takuar njerëz. .

dhoma Hoteli përbëhet nga 7 dhoma funksionale, nga të cilat 2 twin, 2 dyshe, 1 treshe dhe 2 suita.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00