Broadway

 
hotel rating stars

Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi

Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndertuar në vitin 2003, gjendet në një nga zonat më të preferuara të qytetit, pranë stadiumit "Selman Stermasi", pak minuta larg Bllokut dhe vetëm 15 minuta larg Sheshit Skënderbej. Hoteli disponon 19 dhoma, 2 Suita, të gjitha me ballkone, telefon, 24 ore recepsion, internet wireless dhe parkim falas, televizor satelitor, ajer te kondicionuar, minibar, kasaforte dhome, kabine dushi, tharëse flokësh, sallë konference, bar, restorant.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet deri ne moshen 12 vjec jane falas,vetem ne qofte se femijet flene ne nje dhome me prinderit