Capital

 
hotel rating stars

Rruga Qemal Stafa, Tirane, Shqiperi

Hapur në vitin 2012, hoteli plot stil Tirana Capital ndodhet në Qytetin e Vjetër te Tiranës, pranë Prokurorisë së Përgjithshme. Hoteli përmban dhoma elegante me dritare të papërshkrueshme nga zëri, programe kabllore dhe satelitore, ajër të kondicionuar dhe minibar. Gjithashtu cdo dhomë ka banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Dhomat jane kryesisht në tone kafe dhe blu dhe përfshijnë mobilje kafe të errët dhe të lëmuara. Në te gjithe hotelin nuk lejohet duhani. Gjithashtu ofrohet parkim dhe internet falas. Nisemi diten tuaj akoma me bukur me mengjesin e frekset dhe te shijshem te hotelit!

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Kasaforte me pagese
 • Mini-Frigorifer (bosh)

For cancellations 24 hours prior to arrival, there is no penalty.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Cmimi i nje krevati shtese eshte 10 Euro.