Continental Resort

 
hotel rating stars

Qender Vore, Autostrada Tirane-Durres

Hotel Continental ehset nej resort luksoze ne Tirane. Hoteli gjendet vetem 10 minuta larg nga Tirana, ne qender te Vores. Disponon 44 dhoma nder te cilat 4 apartamente me nga dy dhoma gjumi secila, 2 suita, 6 dhoma ekzekutive dhe 32 dhoma matrimoniale & teke. Te gjitha dhomat jane te dizenjuara sipas stilit bashkekohor italian. Salla e konferencave ka nje kapacitet deri ne 100 persona dhe eshte e kompletuar me pajisje audiovizive te teknologjise se fundit.Bar-Restoranti qe ndodhet brenda struktures ju ofron jo vetem kuzhinen tradicionale shqiptare por edhe ate internacionale me shumellojshmeri, cilesi gatimi dhe cmime konkuruese. Salla e eventeve e arreduar me nje stil elegant ne mjedise bashkekohore dhe funksionale mund te perdoret per ceremoni te tilla si: festat e beqarise, koktejle prane pishines verore, ceremoni martesore. Te gjitha keto nen kujdesin e stafit profesionist. Hoteli ofron edhe sherbime dhe facilitete te tjera si: pishine verore dhe dimerore, qender fitnesi, sauna, sherbime masazherie, qender sportive (kalceto, fushe tenisi, volejbolli, basketbolli), kend lojrash per femije etj. Parkingu dhe linja e internetit Wi-Fi eshte falas. Ne Hotel Continental do te gjeni 24 ore sherbim dhe siguri.

S'ka Vleresime

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 10:00

Checkout: 12:00

Pas ores 12:00 paguhet 20 Euro