INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Shqiperi» Tirane»Hotele ne Tirane» Hotel Deluxe Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Deluxe hotel stars expand
Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel deluxe tirana front view
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Deluxe Hotel, Tirane, Shqiperi
Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hoteli ofron një restorant, bar dhe internet falas në të gjitha zonat. Parkim falas është në dispozicion te klientëve. Disa dhoma përfshijnë një divan për lehtësinë tuaj dhe të gjithe dhomat jane të pajisura me televizor.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Parkim Falas
Restorant
Recepsion te hapur 24-ore
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Roje sigurie
Kasaforte ne recepsion
Shkembim valute
Sherbim lavanderie
Trajtim me masazh
SPA dhe qender trajtimi
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Internet kabllor falas
Banje me dush
Vaske
Ajer te kondicionuar
Ballkon
Televizion
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Internet Wireless falas


POLITIKA E ANULLIMIT
Per anullime 24 ore para dates se mberritjes, nuk ka penalitet.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 13:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: