Dinasty

 
hotel rating stars

Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi

Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndësinë e mirëqenies së mysafireve te tij gjatë pushimeve të tyre. Vizioni i kompanisë është " Suksesi i biznesit nëpërmjet: klient i kenaqur dhe i rikthyer". Përveç mikpritjes karakteristike shqiptare, të ftuarit mund të shijojne edhe dhomat e medha. Një përvojë e jashtëzakonshme e rehatise sigurohet nga shtretër të mëdhenj( king size ) të cilesise së lartë, tavolinë, linje interneti etj. Recepsioni i hotel Dinastisë është 24 orë. Hoteli ofron hapësirë ??të madhe parkimi ( mund të parkohen edhe autobuse te medhenj ), linje te shpejte interneti në të gjitha zonat publike, zbritje cmimi për transportin nga hoteli në aeroport dhe anasjelltas. Eshte dashur kohë për të realizuar këtë hotel qe sot mund të quhet një galeri e vërtetë arti me dru dhe gur te latuar me dore, punime artizanale te hekurit dhe dritare me mozaikë artistike. Hoteli ndër të tjera ofron shërbimet e mëposhtme profesionale: bar & restorant në katin perdhes me shërbim "a la carte" për ngjarje të veçanta, bar ne tarracë për të shijuar mbrëmjet e fresketa te verës me ajrin e pastër të parkut kombëtar, restorant Taverna e cila ofron të gjitha pjatat dhe pijet tradicionale shqiptare edhe ato ndërkombëtare, bare & klube nate, një sallë konferencash me mbi 100 vende, etj Pavarësisht se krejt i ri, hoteli ka fituar tashmë një reputacion të shquar nëpërmjet vizitorëve te tij jo vetem për arkitekturën e strukturave, por edhe për shërbimin profesional dhe mbi të gjitha për mikpritjen e jashtëzakonshme të të gjithë stafit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00