Diplomat Fashion

 
hotel rating stars

Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi

Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se Tiranës dhe pak minuta nga vëllai i tij « i madh) Hotel Diplomat. Ky është hoteli i pare boutique në Shqipëri. Ashtu sic shihet dhe nga vetë emri, u ideua për të sjellë në Tiranë karakteristikat e veçanta të hoteleve që gjenden në të ashtuquajturat kryeqytete të botës së modës: Parisi, Milano dhe Nju Jorku. Tre katet e këtij hoteli unik për Shqipërinë janë emërtuar qëllimisht në atë mënyrë që t’ju kujtojnë mysafirëve këto qytete të modës. Nuk mund të mos të bëje përshtypje stili që dominon tek hotel Diplomat Fashion. Shërbimi i shkëlqyer dhe stafi i tij e bëjnë hotel Diplomat Fashion një zgjedhje të përkryer për një qëndrim te paharrueshëm ne nje nga hotele me te mire ne Tirane.

Dhomat

Ka 26 dhoma New York, Milan dhe Paris: 20 dhoma dopjo me shume hapësirë me shtrat mbretëror, 4 dhoma dyshe dhe 2 dhoma teke.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Diplomat Fashion Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00