Europa

 
hotel rating stars

Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “Myslym Shyri”. Ofron një akomodim të pastër dhe të rehatshëm. Vendndodhja e tij afër qendrës, disa minuta nga sheshi Skënderbej, muzeve dhe monumenteve, dyqaneve të modës si dhe çmimi i arsyeshëm e bëjnë këtë hotel një zgjedhje të mirë për udhëtaret buxhetorë.

Dhomat
Hotel Europa ofron nje total prej 16 dhomash prej te cilave 5 jane dyshe me krevate te ndare, 7 matrimoniale, 2 teke dhe 2 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomes më të vogel me vetëm një krevat tek.

Shume Mire, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Ballkon
 • Televizion

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00