Mondial

 
hotel rating stars

Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi

Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi të Bankës Ndërkombëtare Greke dhe Bankës I.C. Duke qëndruar tek Hotel Mondial vizita juaj në Tirane do te behet një përvojë e këndshme dhe e paharrueshme . Ketu do të gjeni kombinimin perfekt te komoditetit dhe cilësisë të ofruar nga një prej hoteleve më modernë në Tirane. I ndërtuar ne vitin 1998, hoteli kombinon stilin arkitekturor tradicional me ate neoklasik. Hoteli përdoret shpesh për të organizuar takime pune dhe konferenca.

Dhomat
Hotel Mondial ka 36 dhoma të ndryshme, 28 dyshe standarte, 4 dopjo de luxe dhe 4 suita.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Mondial Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00