Boshnjaku

 
hotel rating stars

Rr. Mic Sokoli, Bajram Curri, Tropoje, Shqiperi

Hotel Boshnjaku ndodhet ne hyrje te qytetit te Tropojes dhe eshte nje ndertese 3-kateshe. Hoteli ka nje bar dhe restorant ne katin e pare, kurse katet e tjera jane hotel. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, ajer te kondicionuar, banjo me dush. Parkimi eshte falas per klientet.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.