Eurobushi

 
hotel rating stars

Prane Komisariatit te Policies, Tropoje, Shqiperi

Hotel Eurobushi eshte nje nga hotelet me te mira ne Bajram Curr, Tropoje. Ai është vendi i përsosur për të pushuar ndërsa viziton këtë zonë. Ju do të shijoni komoditetin te ofruar nga sherbimi i shpejte i stafit. Në të gjitha dhomat do të gjeni ajër të kondicionuar, TV satelitor, mini bar, dush etj. Hotel Eurobushi ju ofron një mirëseardhje të ngrohtë.

Shkelqyeshem, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.