INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Shqiperi» Valbone»Hotele ne Valbone» Hotel Bujtina kole gjoni Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


This Hotel requires a prior confirmation. We normally respond within one hour but in some cases it may take up to 48 hours.
Hotel Bujtina Kole Gjoni hotel stars expand
Rrogam, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 4.5/5.0 - Shkelqyeshem (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes: Kerkohet Konfirmim hotel availability
hotel kole gjoni valbone front view
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Shqiperi
Guesthouse Kole Gjoni ndodhet 28 km nga qyteti i Bajram Currit, rreth 1 km nga fshati Valbonë dhe është 974 metra mbi nivelin e detit. Filloi aktivitetin e saj në 1992, ku vizitorët e parë ishin të huaj. Ky hotel është bërë tashmë i njohur si brenda dhe jashtë vendit për mikpritjen, gatimin tradicional dhe vendndodhjen e veçantë. Guesthouse Kole Gjoni ka një kapacitet prej 8 dhomash, të cilat mund të strehojnë deri në 30 persona.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Sherbim ne dhome
dhome per bagazhet
Ture
Shkembim valute
Kopsht
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Shtreter portativ extra
Dhoma ku ndalohet duhani
Ballkon


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: