Krojet e Rogamit

 
hotel rating stars

Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Shqiperi

Krojet e Rrogamit ne Valbone eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ai ofron nje kuzhine tradicionale, strukture te kendshme, mjedis te gjelber dhe punime artistike te bera ne dru ose ne gur, edhe nje mulli uji ne miniature. Parkimi falas eshte i disponueshem per te gjithe klientet.

C'ka, 1.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Tavolina pune
 • Ballkon
 • Shtreter portativ extra

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet deri me 10 vjec do te paguajne 50% te te rriturit