Center Park

 
hotel rating stars

Rr. Nr. 8, Plazh, Velipoje, Shqiperi

Fare pak metra larg detit në një pozicion tepër të favorshëm të plazhit të Velipojës ndodhet Center Park. Hoteli ka dy godina moderne, duke ju ofruar kapacitet të mjaftueshëm për pushime të qeta dhe të rehatshme. Për të apasionuarit mbas kuzhinës, restoranti ju fton mes gjelbërimit të luleve dhe pishave, me më te mirën e kuzhinës shqiptare dhe italiane. Ndësa, në bar ju mund të shijoni një kafe në ajrin e pastër, dhe me panoramën e mrekullueshme të plazhit të Velipojës. Në mbrëmje ju nuk duhet të humbisni perëndimin e diellit apo shëtitjet buzë detit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless me pagese
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low season (01/06-30/06 & 01/09-30/09) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.